PRUŽENKA – SKÁKACÍ GUMA

 

JARNÍ AKCE NA SKÁKACÍ GUMY – AKČNÍ CENA

1ks =160,-,  Kč 2ks = 300,- Kč

SKLADEM! NOVINKA Skákací guma s originálním návodem. Jedinečný český výrobek! Výběr z barviček: ZELENÁ, MODRÁ, SVÍTIVĚ RŮŽOVÁ, TMAVĚ RŮŽOVÁ, ORANŽOVÁ a FIALOVÁ. Obsahuje: PRUŽENKU v originální kartonové krabičce s „pružícím“ jedinečným českým návodem! Zavzpomínejte si i Vy a udělejte obrovskou radost Vašim dětem!
Skákání gumy bývalo snad nejrozšířenějším sportovním vyžitím všech dívek a slečen. A jak na to? Máš naši pruženku? Dva kamarády nebo kamaráda a strom?:-) A můžem:-)…
Guma se skáče v sestavách, každá sestava se opakuje 3 až 6 krát, pokaždé v jiné úrovni těla. Výšku gumy nastavují držící a měří se podle skákajícího. Základní čtyři jsou po kotníky, půlka lýtek, kolena a pod zadek. Borci skočí gumu do pasu a Superman v podpaží.
Po přeskákání sestavy ve všech výškách, na kterých jste se domluvili, může začít sestava nová. Pokud ale skákající udělá chybu, vymění se s dalším hráčem. Až se znovu dostane na řadu, začne se sestavou, ve které chyboval – znovu od kotníků. Za chybu se počítá přišlápnutí gumy v okamžiku, kdy se šlápnout nemá a naopak, nesešlápnutí v místě sestavy, kdy je to žádoucí.
Podrobný český návod ilustrovaný výtvarnicí Gábinkou Kovaříkovou přiložen v naší krabičce. KOUPIT MŮŽETE ZDE